MENU
Jesteś tutaj: Budowlanka Wynajem szalunków Podkowa Leśna

Wynajem szalunków Podkowa Leśna

16:49, dnia 23 maj 2021r.
Kategoria:Budowlanka
742
0

Branża budowlana, podobnie jak wszystkie inne dziedziny, stale się rozwija, aby sprostać potrzebom pracowników, użytkowników i firm.

Dziś liczy się jakość i czas realizacji.

Projektowanie nowych domów, mieszkań czy budynków użyteczności publicznej staje się coraz bardziej złożone, wymagające i imponujące. Technologia pozwala architektom "zaszaleć", a potem można je z powodzeniem realizować w praktyce. Może być trudno sprostać wszystkim wymaganiom, a jednocześnie efektywnie zarządzać finansami i czasem.

Cały system został zaprojektowany tak, aby oszczędzać czas i pieniądze, a także spełniać wszystkie normy bezpieczeństwa i higieny pracy. Systemy te obejmują deskowanie fundamentów, ścian i podłóg. Zastąpiły one czasochłonne, nieprzyjazne dla środowiska i nieekonomiczne tradycyjne drewniane fundamenty pod stropy.

Profesjonalne rozwiązania dla najbardziej wymagających klientów Podkowa Leśna może wynająć szalunki w firmie VIKA

Firma VIKA jest liderem i specjalistą w wynajmie kompletnych systemów szalunkowych.

Jakie są główne zalety systemów szalunkowych?:

 • uniwersalność,
 • możliwość wielu kombinacji
 • wygoda,
 • bezpieczeństwo,
 • Łatwość użycia
 • możliwość wielokrotnego użycia,
 • taniość,
 • skrócenie czasu pracy.

Posiadamy bogate zaplecze techniczne, które pozwoliło nam skupić się na bezpieczeństwie i jakości. DOKA i PERI to najlepsze firmy w tej branży, jeśli chodzi o działalność podstawową. Obie marki są znanymi markami w branży budowlanej.

Można je łatwo łączyć, tworząc kompletny, uniwersalny system. Za ich pomocą można zbudować solidne podpory dla projektów budowlanych i przyspieszyć ich montaż. Cały proces szalowania jest teraz znacznie szybszy niż w przypadku tradycyjnego szalunku drewnianego.Czy warto wynajmować szalunki? Podkowa Leśna wie o tym i nie kupuje nowych.

Słowo klucz, które podsumowuje wszystkie korzyści płynące z wynajmu szalunków, to optymalizacja. VIKA pozwala na oszczędności we wszystkich obszarach:

 • Wynajem pionierskich systemów od naszej firmy jest bardziej opłacalny niż zakup najbardziej podstawowych materiałów szalunkowych. Nie wynajmujemy modeli ekonomicznych, a jedynie te z półki premium.
 • Czas - budowa kompletnego rusztowania jest nie tylko tańsza, ale również szybsza i łatwiejsza. Pozwala to na optymalizację kosztów (np. godzin pracy pracowników).
 • Przestrzeń - po zakończeniu budowy łatwo jest przechowywać sprzęt i jego konserwację.
 • Logistyka - przetransportujemy szalunki na plac budowy, a następnie odbierzemy je po zakończeniu budowy. Dzięki temu zaoszczędzisz pieniądze i unikniesz konieczności wynajmowania samochodu.

Nasz serwis VIKA jest najlepszy. Jeśli chodzi o wynajem szalunków lub akcesoriów, gwarantujemy profesjonalizm. Oferujemy również najlepsze ceny na rynku.

Aby uzyskać wszystkie szczegóły, zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu.

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Napisz komentarz

Imię:*
Email:*
Komentarz:*